PETKIT Filter For PURA Air
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 65 mm |
| Brutokaal | 0.022 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 95 mm |
| Brutolaius (mm) | 25 mm |
| Garantii | 12 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.000154375 m |
| Muud funktsioonid | The filter uses ions, neutralizes odors, and reduces the amount of dust in the air. Filter is made using natural materials. Even 20 extracts of different plants neutralize bad odor molecules. It is recommended to change the filter cartridge every three mo |
| Netokaal | 0.012 kg |
| Plastik (ilma PET-ita) | 10.00 g |
| Producer product name | Filter For PURA Air |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.01 kg |
| Värv | White |
| WEEE maks | No |
Sildid: petkit filter for pura air, p920 filter, petkit, lemmikloomatarbed


